бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Новини спорту

8-10 вересня 2010 в Луцьку відбулися V юнацькі ігри України по боротьбі самбо. У змаганнях взяли участь 250 кращих самбістів з 22 областей України. Вихованець ДЮСШ Станіслав Тростянський (студент ЛПК) став бронзовим призером і нагороджений медаллю і дипломом. Стас Тростянський включений до складу збірної команди України для подальшої участі в Чемпіонаті Світу. Тренують спортсмена тренери Геннадій і Вікторія Тростянські.

У ті ж дні в Одесі відбувся Відкритий Чемпіонат Центральної ради ФСО "Україна" серед ДЮСШ, взяли участь збірні команди з областей України, м. Києва, збірна команда з Молдови. Всього в змаганнях взяли участь 130 спортсменів. Вихованці ДЮСШ (греко-римська боротьба) зайняли призове III місце, поступившись командам з Одеси і Києва відповідно. Підготували спортсменів тренери Ігор Логачев і Василь Корнев.

11 вересня на міському стадіоні "Шахтар" відбувся турнір по футболу, присвячений пам'яті Віктора Горбунова. Взяли участь збірна команда футболістів-ветеранів і збірна команда Лисичанської міської Федерації футболу. Перемогу отримала команда футболістів ветеранів з рахунком 2:0.

11-12 вересня в Луганську відбулася Відкрита першість міста по дзюдо, присвячене Дню міста Луганська, в яких взяли участь 180 спортсменів з 8 міст нашої області. Вихованці КЗ "Лисичанська ГДЮСШ" зайняли наступні місця: I - Олег Кіселев (27кг), II - Бахтіяр Тадіев і Іван Михайлов (30кг), III - Ярослав Некепин (30кг) і Сергій Роднюк (34кг).Переможці і призери нагороджені грамотами, медалями і пам'ятними призами, а Андрій Ильінський (34кг) був удостоєний призу "За волю до перемоги". Підготували спортсменів тренери Геннадій і Вікторія Тростянські.

У ті ж дні в Луганську відбулися Молодіжні ігри по дзюдо серед молоді до 23 років. У них взяли участь 80 спортсменів з міст Луганської області. Вихованка Лисичанської ГДЮСШ студентка ЛПК Олена Леонова (48кг) зайняла I місце. Тренують спортсменку Геннадій і Вікторія Тростянські.

Інформація надана відділом з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради