Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На сесії міської ради

8 вересня, відбулася чергова 98-а сесія Лисичанської міської ради, яку проводив секретар міськради Сергій Баранник.

В ході засідання депутати уточнили показники міського бюджету на 2010 рік, розглянули підсумки соціально-економічного розвитку Лисичанська за 1-е півріччя поточного року і заходи щодо виконання програм соціального і економічного розвитку в 2-м півріччі, хід реалізації міської програми розвитку охорони здоров'я.

Депутати затвердили ряд рішень, що стосуються управління комунальним майном і регулювання земельних стосунків, попереднього узгодження місць розміщення малих архітектурних форм на території міста і визначення джерела фінансування заходів щодо реалізації програми підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2012 року в м. Лисичанську, а також додатково виділили кошти на проведення міських заходів, присвячених 16-ій річниці Дня фізкультури і спорту в Україні.

Крім того, на сесії депутати затвердили статут товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Акцент", учасником якого з 100-процентною долею в статутному капіталі являється Лисичанська міська рада, і внаслідок чого, це підприємство залишилося комунальним засобом масової інформації. Депутати також своїм рішенням призначили директором цього підприємства Світлану Агафонову, що раніше працювала заступником головного редактора ТРК "Акцент".

В ході засідання депутати розглянули ще низку робочих питань.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"