Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

За реконструкцію шахти ім. Д. Ф. Мельникова візьмуться китайці

Днями Міністерство вугільної промисловості України в особі міністра Юрія Ященко і Державний банк розвитку КНР в особі представника Чэнь Юань підписали Рамкову угоду фінансової співпраці. Про це кореспондентові 0642.com.ua повідомили в прес-службі Міністерства вугільної промисловості України.

Згідно з документом, Мінвуглепром надав для розгляду китайській стороні 7 інвестиційних проектів по реконструкції, технічному переоснащенню і модернізації вугільних шахт України. Серед них є і шахти Луганщини.

Загальна вартість запропонованих для фінансування проектів складає 1 млрд. 30 млн. долл. Спочатку в 2010 році як пілотний проект вже заплановано технічне переоснащення деяких шахт на загальну суму 120 млн. долл. У їх число увійшла і шахта ім. Д. Ф. Мельникова (ГП "Лисичанскуголь").

У період з 10 вересня по 10 жовтня в Україну прибудуть представники Державного банку розвитку КНР і відповідні технічні фахівці для врегулювання технічних питанням переоснащення вітчизняних вуглевидобувних підприємств.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"