Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Моє рідне місто, Лисичанськ!

3 вересня у великому залі виконкому Лисичанської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців і учасників міського конкурсу на кращу творчу роботу, присвячену 300-річчю Лисичанська.

У своєму вітальному слові Лисичанський міський голова Сергій Дунаев відмітив, що подібний конкурс був проведений уперше з метою залучення професійних журналістів, місцевих поетів і прозаїків, молоді, що вчиться, і просто жителів Лисичанська до розкриття теми історії і становлення Лисичанська, його соціально-економічного і культурного розвитку, життя і діяльності кращих з городян, а також виявлення талановитих, творчо обдарованих юних лисичан.

Цього дня в залі були присутні не лише Заслужені журналісти України, творчі колективи міських ЗМІ, працівники установ освіти і культури, представники творчої інтелігенції, але і в більшості своїй - молодь Лисичанська, що вчиться.

В ході урочистої церемонії Грамотами виконкому Лисичанської міської ради, грошовою премією і пам'ятними подарунками було відмічено 16 переможців конкурсу.

Крім того, Дипломами учасника конкурсу і пам'ятними подарунками були нагороджені ще 23 учасники. А від Лисичанської міської організації Партії регіонів творчий колектив ТРК "Акцент" і ще 4 конкурсанти з числа молоді, що вчиться, також отримали пам'ятні подарунки за активну участь в цьому конкурсі.

Як відмітив Сергій Дунаев під час нагородження, цей конкурс дозволив ще раз переконатися, що Лисичанська земля багата талантами, що як вже завоювали визнання і любов земляків, так і молодими даруваннями, які, ми сподіваємося, з гордістю і гідністю нестимуть по життю високе звання уродженця "колиски Донбасу" і своєю творчістю прославляти нашу малу батьківщину - рідний Лисичанськ!

Услуги на прокат автомобилей аренда автомобиля бизнес и услуги.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"