Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Пройшли урочисті заходи, присвячені 300-річчю Лисичанська

2 вересня в місті пройшли урочисті заходи, присвячені 300-річчю Лисичанська. У них взяли участь високі гості з числа керівництва області і України. Так, святкування 300-річчя нашого міста відвідали: заступник міністра праці і соціальної політики України Андрій Черкасов, заступник міністра будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України Григорій Семчук, народний депутат України, керівник фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Ефремов, губернатор Луганщини Валерій Голенко, секретар Луганської обласної ради Володимир Пристюк, глава ДПА в Луганській області Олександр Антипов, директор ДК "Газ України" Едуард Швидкой, радник міністра палива і енергетики України Юлій Иоффе, представники ТНК-ВР, керівники міст і районів Луганської області, інші офіційні особи.

На ювілей міста також приїхали корінні лисичане, проживаючі зараз в інших українських містах і Росії, ті, хто захищав і звільняв Лисичанськ у Велику Вітчизняну війну.

Після урочистих заходів у меморіалів "Танк" і "Пам'ять" жителів і гостей міста чекала святкова програма за участю народних майстрів з різних куточків України, артистів художньої самодіяльності, а також оркестру ВМФ України.

Увечері на Площі перемоги пройшли масові гуляння, під час яких усі охочі могли подивитися шоу на ходулях від артистів з Феодосії, файер-шоу від артистів з Харкова, а також концерт за участю зірок української і російської естради.

Завершенням вечора став музичний фейєрверк.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"