к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Новини спорту

Настільний теніс

З 21 по 24 серпня в спортивному залі Лисичанського гірничого технікуму відбулися змагання по настільному тенісу в поодинокому розряді, присвячені 19-ій річниці Незалежності України. До фінальної частини змагань увійшло 8 спортсменів. Чемпіоном міста став Володимир Биков, 2-е місце у Сергія Посохова, а 3-і у Олега Савицкого. Переможцеві вручений кубок, а призерам грамоти і медалі.

Головний суддя змагань Олексій Евтушенко.

Бадмінтон

З 25 по 29 серпня в Дніпропетровську відбувся Міжнародний турнір по бадмінтону, присвячений пам'яті Заслуженого тренера СРСР А.А. Гайдука. У змаганнях взяли участь більше 115 спортсменів з міст Лисичанськ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Миколаїв (Україна), Нижній Новгород, а також Азербайджану і Ізраїлю.

Спортсменка з Лисичанська Кристіна Варфоломеєва у поодинокій категорії зайняла 2-е місце серед жінок і 3-е місце в парній категорії серед жінок в парі із спортсменкою з м. Дніпропетровська Марією Рудь.

Свою перемогу Кристина приурочила до 300-річчя з дня основи Лисичанська.

Переможці змагань нагороджені дипломами, медалями і грошовими призами.

Підготував спортсменку для участі в турнірі тренер по бадмінтону Анатолій Кондратюк.

Самбо

28 і 29 серпня в Лисичанській міські ДЮСШ пройшли 5-і юнацькі ігри Луганської області по боротьбі самбо серед хлопців і дівчат 1992-1993г.р., в яких взяли участь 90 спортсменів з міст Луганської області.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: 1-е місце зайняли Валерія Белянская (48 кг), Інна Слободина (65 кг), Стас Тростянский (65 кг), Роман Лабунский (70 кг) і Влад Бондаренко (81 кг) - вихованці ДЮСШ. На 2-му місці Олексій Биков (56 кг) і Олександр Даниленко (60 кг) - СК "Лис". 3-е місце у Александра Бербенца (65 кг) - СК "Лис".

Чемпіони нагороджені путівкою на юнацькі ігри України по боротьбі самбо, які пройдуть в Луцьку з 8 по 10 вересня 2010г, а переможці грамотами і медалями.

Підготували спортсменів Геннадій і Вікторія Тростянские, Людмила і Олександр Бербенец.

Веслування на байдарках і каное

28 серпня на міській водній станції відбулася першість міста з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона Н.Ф. Чужикова. У змаганнях взяли участь спортсмени відділення греблі Лисичанський міський ДЮСШ і спортсмени-ветерани.

Призові місця розподілилися таким чином.