Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Свято у вузькому колі

Досконалою несподіванкою для усіх жителів Лисичанська стало ігнорування з боку "друзів" і "покровителів" нашого міста його знаменної дати 300-річного ювілею.

Які тільки чутки не ходили між лисичанами напередодні свята. Одні говорили, що на День народження міста прибуде Юрій Бойко, Віктор Тихонов, Олександр Ефремов, ну, і природно, еліта Луганської області. Інші стверджували, що прибуде сам Віктор Федорович Янукович і Микола Янович Азаров.

Не було ні Бойка, ні Тихонова, і тим більше, не ушанували лисичан своєю присутністю Віктор Федорович і Микола Янович. У дуже мізерному, можна сказати обмеженому крузі, пройшов ювілей міста. За великим рахунком, таке ігнорування є більш ніж показовою оцінкою діяльності нинішньої міської влади з боку старших товаришів з Києва. І гріш ціна, в подібній ситуації, усім тим нагородам, які отримав "за заслуги і доблесну працю" наш градоначальник. Проте, як ми бачимо, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев вирішив зберегти "хорошу міну при поганій грі", і заради показової "масовості" до почесних гостей ввів таких людей як Олег Голуб.

А щоб зрозуміти наскільки абсурдною виглядає ця ситуація, нам необхідно відповісти на одне просте питання: "Що загального між Сергієм Дунаевым, Сергієм Баранником, Володимиром Марченко і Олегом Голубом"?. Адже останній, спромігся честі покладати квіти на Привольнянском плацдармі разом з вказаними особами.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"