Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанську в 300-й день народження був дарований екскаватор

Народний депутат, керівник фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Ефремов став Почесним громадянином Лисичанська. Таке рішення прийняла міська рада міста і про це стало відомо в ході урочистого мітингу, присвяченого 67-ій річниці звільнення Лисичанська від німецько-фашистських загарбників і з нагоди 300-річного ювілею міста.

Почесними громадянами Лисичанська також стали: чемпіон світу і Європи, Олипийских ігор, уродженець Лисичанська Микола Чужіков, начальник цеху ЗАТ "Лінік" Микола Вихрицкій.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за добросовісну працю, високий професіоналізм був нагороджений міською голова Лисичанська Сергій Дунаев. У зв'язку з 300-річним ювілеєм міста медаллю "За заслуги перед Луганщиною" Ш-й міри за рішенням облдержадміністрації і Луганської обласної ради нагороджений головний лікар міської дитячої лікарні Володимир Валуйский. Грамотою облдержадміністрації і обласної ради - скловар заводу "Пролетар" Євгеній Антипов.

Близько 10 млн. грн., які місто отримало у зв'язку з ювілейними урочистостями з державного бюджету, будуть витрачені на об'єктах соціальної сфери. Про це, відповідаючи на питання журналістів, заявив міський голова Лисичанська С. Дунаев. Зокрема, частина коштів буде використана на установку віконних склопакетів в лікарнях міста. У числі святкових подарунків, отриманих Лисичанськом і городянами,: "те, що вимагається щодня" - екскаватор. Про це на урочистому мітингу повідомив нардеп А. Ефремов.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"