Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Керівництво Луганщини поздоровляє жителів Лисичанська з ювілеєм їх міста

Голова Луганської облдержадміністрації Валерій Голенко і голова Луганської обласної ради Володимир Пристюк поздоровляють жителів Лисичанська з ювілеєм їх міста :
"Шановні жителі Лисичанська!

Прийміть іскрінні і сердечні поздоровлення у зв'язку з ювілеєм - 300-річчям заснування вашого міста!

Лисичанськ - одне із старих міст Донбасу, великий індустріальний центр, який славиться своєю історією. Його по праву називають "колискою Донбасу", адже саме на лисичанській землі зародилася вугільна промисловість.

До середини 30-х років минулого століття Лисичанськ став великим центром виробництва скла не лише в Україні, але і у світі. Сьогодні це місто з багатогалузевим господарством, багате бойовими і трудовими традиціями.

У місті Привілля йшли найзапекліші бої проти німецько-фашистських загарбників. Цю п'ядь Лисичанської землі називають другим Сталінградом. Кожен метр Привольнянского плацдарму дався ціною солдатського життя. І жителі міста свято шанують пам'ять воїнів-визволителів.
На підприємствах Лисичанська працюють робочі династії. Ветерани праці передають своє уміння і досвід молодим, виховують в них прагнення множити кращі традиції батьків і дідів.
За роки свого розвитку і існування Лисичанськ перетворився з провінційного робочого селища в сучасний індустріальний і науковий центр. Це стало можливим завдяки самовідданій праці його жителів.

У міста достатній потенціал для позитивної динаміки наукового, економічного і культурного розвитку.

Дорогі жителі Лисичанська! Щиро бажаємо вам і надалі зміцнювати цей потенціал - який є запорукою майбутнього наших дітей і онуків.

Шановні земляки! Щастя, здоров'я вам, успіхів в реалізації намічених планів, а Лисичанську - процвітання і благополуччя!

Зі святом, дорогі мешканці Лисичанська"!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"