Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську увічнили пам'ять про знаменитого земляка

Сьогодні в Лисичанську на будинку, де проживав Герой Соціалістичної Праці Олександр Дмитрович Гадіяк, була відкрита меморіальна дошка. Таким чином виразили данину пошани нашому землякові - представникові покоління, що віддав велику частину свого життя зведенню промислових об'єктів України.

Олександр Дмитрович Гадіяк народився 12 вересня 1928 року в селі Кримське. З 17 років почав трудову діяльність. Закінчивши в 1947-му році ФЗУ в р.. Верхнє і отримавши спеціальність слюсаря, він в 1948 році був направлений на роботу в Дніпродзержинськ. У 1952 - 59 роках працював в Донецькому (пізніше Лисичанському) монтажному управлінні при содовому заводі. З 1959 року Олександр Дмитрович - слюсар тресту "Промхиммонтаж" і працює в Сєвєродонецьком спеціалізованому управлінні № 12. У 1961-му році очолив бригаду монтажників СУ № 2.

З його участю зведені підприємства в Сумах, Дніпропетровську, Северодрнецке, Коммунарске (нині Алчевске). Помітний слід залишив Олександр Дмитрович і на будівництвах промислових об'єктів Лисичанська і передусім будівництві Лисичанського нафтопереробного заводу.

За досягнуті успіхи в праці 8 серпня 1964 року йому присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням Золотої Зірки "Серп і Молот" і ордени В. И. Леніна. У 1971 році Олександр Дмитрович нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора. У 1980 році Постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР його праця відмічена привласненням Державної премії СРСР. Його фотографії розміщувалися на Дошці Пошани тресту "Промхиммонтаж", СУ № 12, множинні вдячності займають три трудові книжки. У 1996 році Олександр Дмитрович пішов на заслужений відпочинок. 28 жовтня 2001 року Олександра Дмитровича не стало.

Що виступав на урочистому мітингу, присвяченому відкриттю меморіальної дошки заступник міського голови Лисичанська Леонід Фоменко так прокоментував ця подія, : "Ця меморіальна дошка, як і усі пам'ятні знаки міста, буде постійним нагадуванням нам, поколінням, що живуть, майбутнім, про трудовий подвиг наших батьків і дідів, що відновлювали місто після руйнівної фашистської окупації, надали йому нові життєві сили".

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"