Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську відбувся щорічний турнір уболівальників футбольних клубів

У суботу, 28 серпня, на стадіоні "Будівельник" (р-н Скло заводу) відбувся щорічний турнір уболівальників футбольних клубів, присвячений Дню шахтаря і 300-річчю основи Лисичанська. Цього дня змагалися уболівальники футбольних клубів "Шахтар" (Донецьк), "СКА" (Ростов), "Динамо" (Київ), "Зоря" (Луганськ), "Спартак" (Москва), "ФК Лисичанськ", "Нефчи" (Баку) і команди "Шахтар" (Горск) з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіж, Горськ, Луганськ, Алчевск, Стаханов, Кировськ і Ростов. Організаторами ж цього заходу виступили виконком Лисичанської міської ради, ТОВ "Донбас - торгсервис" і Лисичанська федерація футболу.

З вітанням на адресу присутніх виступили заступники міського голови Лисичанська Володимир Марченко і Леонід Фоменко, голова міської федерації футболу Юрій Басюк, приватний підприємець Віталій Маслаков і почесний гість, колишній гравець, а нині тренер юнацької збірної ФК "Шахтар" (Донецьк) Геннадій Зубов.

У своєму виступі заступник міського голови Володимир Марченко відмітив, що цей турнір з кожним роком збирає все більше команд і набуває значення обласного. Також Володимир Семенович висловив думку, що і надалі, за підтримки міського голови, міської ради і участі футбольних уболівальників цей чемпіонат стане масштабнішим і з кожним роком збиратиме все більше і більше учасників з різних регіонів України і Російської Федерації. Привітали зі святами, що настають, і подякували за відгук і участь в змаганнях, і що інші виступили.

Позитивних емоцій футболістам і їх уболівальникам цього дня додав і концерт, організований відділом культури Лисичанської міської ради, за участю солістів художньої самодіяльності ДК ім. Леніна, колективом акробатичного рок-н-ролу під курівництвом Ольги Бычковой Лисичанською ДЮСШ і колективом сучасного танцю "Стрит-денс". Також під час заходу присутні брали участь в різноманітних конкурсах і вікторинах, за підсумками яких отримали заохочувальні призи, а усі охочі спробували польову кашу.

За підсумками змагань цього дня переможцями стали команда уболівальників фанклубу р.. Рубіж, на 2-му місці команда "Прорив" (м. Сєвєродонецьк), а 3-е місце у команди фанклубу "Динамо". Приз глядацьких симпатій завоювала команда уболівальників з м. Ростова, а спеціальний приз отримав Олександр Окороков (р.. Рубіж), як самий старший гравець турніру.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"