Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

29 Августа-день шахтаря

Сьогодні, 27 серпня, в актовому залі Лисичанського гірського технікуму відбулися урочисті збори, присвячені Дню шахтаря. У заході взяли участь: міський голова Лисичанська Сергій Дунаев, секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник, заступник міського голови Анатолій Калашник, Василь Литвинюк, що управляє справами, мери Новодружеска і Привілля. Крім того, відвідали урочисті збори заступник голови Луганської обласної федерації профспілок Дмитро Журавский і начальник Північного округу гірничотехнічної інспекції Микола Асеев.

В ході заходу з поздоровленнями з майбутнім професійним святом звернувся на адресу шахтарів міський голова Лисичанська Сергій Дунаев. Мер підкреслив особливе значення шахтарського свята для нашого міста, як для колиски вуглевидобувної галузі Донбасу. Сергій Володимирович високо оцінив роль шахтарської праці і той героїзм, з яким трудівники гірничодобувної промисловості виконують свою роботу. "Шахтарі - дивні люди. Не даремно Володимир Висоцький сказав про вас, що шахтарі володіють "неземними і самими земними з професій", - підкреслив міський голова. Мер Лисичанська побажав трудівникам-вугільникам нескінченних пластів, м'якості вугілля і удачі в усіх починах.

Після виступу міського голови, ряд кращих працівників вуглевидобувної галузі були нагороджені ювілейною медаллю "300 років Лисичанську" і почесними грамотами виконкому Лисичанської міської ради.

Ще багато теплих слів прозвучало на адресу шахтарів цього дня. Завершив захід святковий концерт.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"