Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанська міська рада затвердила порядок організації виїзної торгівлі

З метою створення умов для впорядкування розміщення і функціонування об'єктів виїзної торгівлі на території г.г.Лисичанска, Новодружеска і Привілля, Лисичанська міська рада своїм рішенням № 1511 ствердив порядок організації виїзної торгівлі на території вищезгаданих міст.

Згідно Порядку, розміщення об'єктів виїзної торгівлі на території міста виробляється тільки в місцях, узгоджених з органами місцевого самоврядування, згідно переліку, затверджуваної виконкомом міської ради. В той же час визначено, що розміщення об'єктів виїзної торгівлі по вулицях Свердлова, Ленина, Гарібальді, Калинина і проспекту Леніна заборонено.

Крім того, вказується, що у відведених для торгівлі місцях можуть розміщуватися об'єкти виїзної торгівлі по реалізації:

- овочів і фруктів в сезон масового вступу з 1 серпня по 1 листопада;

- продукція сезонного попиту (хвойні дерева, пасхальні паски, безалкогольні напої, живі квіти, вирощені в місцевих умовах і так далі).

Для узгодження розміщення об'єкту виїзної торгівлі на території міста юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і громадянам необхідно представити наступні документи:

-письменное заява встановленого зразка (додаток 1) в якому вказується адреса розміщення об'єкту, тип і спеціалізація об'єкту, термін розміщення, режим роботи, яке підписується керівником і завіряється друком;

-копию свідчення про державну реєстрацію, копію статуту (для юридичних осіб);

- копію свідоцтва про державну реєстрацію (для фізичних осіб - підприємців);

-копию свідчення про постановку юридичної особи або фізичного особи-підприємця на податковий облік;

- копію паспорта (для фізичних осіб, не зареєстрованих як СПД)

- копію санітарного паспорта на транспортний засіб (при необхідності), виданого в установленому порядку для розміщення автокрамниці, автолавки, автопричіпа;

- копії документів, що вказують джерело вступу товару, а також документів, якість, що підтверджують, і безпека продукції.

-эскиз, фотографію торговельного устаткування, використовуваного для організації роботи об'єкту виїзної торгівлі;

-свидетельство про перевірку засобів вимірювальної техніки (СИТ), яке використовуватиметься при виїзній торгівлі, видане територіальним органом Гасстандарта України і експлуатаційну документацію підприємства-виробника, якій встановлені умови і правила використання СИТ.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"