Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На урочистому прийомі міського голови Лисичанська

Сьогодні, 1 вересня, напередодні знаменної для усіх лисичан дати - 300-річчя утворення міста і 67-ої річниці звільнення від німецько-фашистських загарбників, у великому залі виконкому міської ради відбувся урочистий прийом Лисичанського міського голови для Почесних громадян міста, депутатів міської ради, активістів ветеранського руху, представників громадськості.

У своєму вітальному слові Сергій Володимирович відмітив, що сьогоднішня зустріч - приємна можливість привітати з цими знаменними датами, вклонитися ветеранам війни за їх ратний подвиг, віддати данину пошани людям, чия трудова біографія нерозривно пов'язана з Лисичанськом.

"Сьогодні ми упевнено йдемо шляхом розвитку демократії і зміцнення державності у країні. Живучи і працюючи в нових умовах, ми не коштуємо на місці і динамічно розвиваємося в усіх сферах життя. Сьогодні в місті успішно реалізуються державні програми, спрямовані на збільшення розміру пенсій, посібників і інших соціальних виплат, заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Особлива увага приділяється розвитку в місті малого бізнесу.

Міська рада, його виконавський комітет, не дивлячись ні на що, прагнуть виконувати узяті на себе зобов'язання в рішенні соціальних проблем. Вже сьогодні в місті багато зроблено, але ще більше належить зробити у рамках прийнятих програм, щоб забезпечити усім нам гідний побут, роботу і відпочинок", - підкреслив Лисичанський міський голова, звертаючись до гостей.

Сергій Володимирович виразив упевненість, що спільними зусиллями ми зможемо набути єдності і взаєморозуміння при вирішенні багатьох серйозних питань сьогоднішнього дня, зробити життя в нашому рідному місті комфортніше і красивіше; а також побажав усім учасникам зустрічі бадьорості духу, міцного здоров'я, благополуччя, втілення в життя усіх планів на благо наших дітей, в ім'я майбутнього України, а значить і нашого рідного міста.

В ході урочистого прийому 110 городян - Почесні громадяни міста, голови первинних ветеранських організацій, керівники підприємств, установ і організацій міста, представники малого бізнесу та ін. були нагороджені ювілейною медаллю "Лисичанськ - 300 років", нещодавно заснованою рішенням виконкому до цієї знаменної для міста дати.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"