Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Викрито ще один злочин у сфері оподаткування

Співробітниками відділу податкової міліції ДПІ в м. Свердловську в рамках операції “Щит” було виявлено злочинну схему, розроблену мешканцем м. Краснодону, направлену на розкрадання бюджетних коштів, громадянином “С”. У схемі були задіяні ряд фіктивних суб’єктів господарювання, як на митній території України так і за її межами для незаконного формування податкового кредиту, з подальшим отримання бюджетного відшкодування ПДВ.

Своєчасним оперативним реагуванням податківців, протиправна діяльність громадянина “С” припинена на стадії реалізації приступного наміру. Так, громадянин “С” відображав у бухгалтерському обліку неіснуючі фінансово-господарські операції по придбанню горіхів волоських та їх подальшої реалізації на експорт до Туреччини, Ірану, Сирії. Фактично, експортовані горіхи, були незаконно ввезені контрабандним шляхом на територію України та легалізовані шляхом оформлення придбання від неіснуючих підприємств.

Якби зазначений злочинний намір було доведено до кінця втрати бюджету склали б 4,6 млн.грн.

У відношенні громадянина “С” було порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Триває слідство.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"