Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В усіх будинках буде тепло

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 28 серпня.

З метою забезпечення споживачів житлових будинків №1, 2, 3, 4, 5, 6 по вул. Силікатній тепловою енергією виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення визначити виконавцем послуг з постачання теплової енергії для споживачів у цих житлових будинках КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» з 1 вересня 2012 року.

Затверджено рішення про надання жилої площі у гуртожитках. Ним передбачається, згідно з чергою, надати кімнати у гуртожитках: шістьом сім’ям – по пр. Космонавтів, 18-А; одній особі – по вул. Новикова, 5; одній сім’ї – по вул. Енергетиків, 26; по вул. Гагаріна, 4-А отримає кімнату одна особа; по пр. Радянському, 74-А – одна сім’я.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про проведення відкритого міського творчого конкурсу журналістів «Журналіст року-2013», про перерозподіл видатків бюджету, постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, надання дозволу житлосервісу на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"