Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому 28 серпня

28 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, повідомляє ТРК СТВ.

З метою забезпечення споживачів житлових будинків № 1, 2, 3, 4, 5, 6 по вул. Силікатній тепловою енергією виконком Сєвєродонецької міської ради на своєму черговому засіданні прийняв рішення визначити виконавцем послуг з постачання теплової енергії для споживачів у цих житлових будинках КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» з 1 вересня 2012 року.

Також затверджено рішення про надання жилої площі у гуртожитках. Ним передбачається, згідно з чергою, надати кімнати у гуртожитках: шістьом сім’ям - по пр. Космонавтів, 18-А; одній особі – по вул. Новикова, 5; одній сім’ї – по вул. Енергетиків, 26; по вул. Гагаріна, 4-А отримає кімнату одна особа; по пр. Радянському, 74-А – одна сім’я.

Члени виконкому затвердили рішення «Про проведення відкритого міського творчого конкурсу журналістів «Журналіст року-2013».

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету, постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, надання дозволу житлосервісу на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"