Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Відбулося урочисте нагородження козачат

1 вересня при проведенні Свята першого дзвоника у ССШ № 17 відбулося урочисте нагородження команди „Булавинці”, які стали призерами у зональних змаганнях фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт-2012”.

Фестиваль було проведено у м. Кремінній на базі Луганського обласного фізкультурного центру олімпійського резерву „Олімп”. Учасники змагань демонстрували спортивну витривалість та спритність, знання історії українського козацтва. До програми спортивних змагань входили стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки через скакалку, перетягування канату та естафета „Герць козацьких джур”.

Цей фестиваль в Україні проходить в шостий раз. Його мета – формування всебічно розвинутої особистості, виховання в неї почуттів відповідності та високої духовності, підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом, а також відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Кубок за зайняте друге місце, грамоти, медалі та призи були надані Благодійною організацією „Благодійний фонд” Олексія Кунченко „Заради майбутнього”, засновником якого є народний депутат України від Партії регіонів О.П.Кунченко, міська організація „Партія регіонів” та громадський благодій О.Я. Гусак.

Бажаємо всім учням та педагогічному колективу успіхів в новому учбовому році!

Володимир МУХТАРОВ,
отаман Сєвєродонецького міського осередку
громадської організації
«Козацький полк Імені Б.Хмельницького»
МГО «Українське козацтво»

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"