Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

“Слобожанський спас” вкотре став переможним для Сєвєродонецька

ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів і виконавців “Слобожанський спас”, який пройшов нещодавно у місті Сватово, зібрав 575 виконавців з України, Росії та Білорусі. Майстри Сєвєродонецької Галереї мистецтв беруть участь у цьому фестивалі з початку його створення і неодноразово ставали його номінантами та переможцями.

Цей рік не став винятком. 27 сєвєродонецьких авторів представили свої роботи у найрізноманітніших техніках: розпис по склу, бісероплетіння, різьба по дереву, валяння, машинна вишивка, батік, живопис маслом та аквареллю, печворк, вишивка хрестом та гладдю, деревопластика — і це ще не повний перелік.

Почесне третє місце у номінації “Слобожанський вернісаж” здобув Руслан Курєка, автор декоративно-прикладного мистецтва, майстер різьби по дереву, який став займатися цим видом мистецтв 5 років тому через випадковий збіг обставин. Додому наші майстри повернулися з натхненням для подальшої роботи, адже завдяки “Слобожанському спасу” вони не тільки в черговий раз довели, що Сєвєродонецьк є культурним осередком нашої області, але й мали змогу поспілкуватися з іншими майстрами не тільки України, але й Білорусі та Росії що, безперечно, є дуже важливим для зміцнення та збільшення творчих контактів.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта