Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Сєвєродонецьку відкрито дитячий садок

17-те вересня для Сєвєродонецька та його жителів стало визначним днем. Цього дня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу садка-ясел комбінованого типу №22 “Лелека”. На своє відродження заклад (сьогодні вже “Лелека”, а до 1994-го року “Івушка”) чекав майже 20 років.

Вперше за цей проміжок часу у нашому місті відбулася реконструкція дошкільного навчального закладу такого масштабу. Після відродження у садка не змінився лише номер, все ж інше, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи внутрішнім укомплектування повністю відповідає сучасним вимогам. Саме завдяки злагодженій роботі обласної, міської влади на чолі з Валентином Казаковим та підтримці народного депутата України Олексія Кунченка вирішується питання забезпеченості маленьких сєвєродончан місцями у дитячих садках.

На свято завітали представники адміністрації з інших садків, батьки майбутніх вихованців закладу, вихованці з сусідніх садків, які у подарунок підготували невелику презентацію садка.

Подяки міської ради за професіоналізм та високу якість будівельних робіт під час реконструкції ясел-садка №22 отримали робітники підрядної організації приватного підприємства “Владбуд”.

За підтримку та вагомий внесок у життя маленьких сєвєродончан завідуюча садком Олена Кудрявцева вручила подяки міському голові Валентину Казакову та начальнику міського відділу освіти Олегу Башкатову.

Право перерізати символічну червону стрічку надали народному депутату України Олексію Кунченко, міському голові Валентину Казакову та вихованці з сусіднього дошкільного навчального закладу Софії Сліпенко.

Як розповіла Олена Кудрявцева у дошкільному навчальному закладі 8 груп, які можуть вмістити до 140 дітей. Шість з них - ясельні групи, передбачені для найменших дітей, віком від 3-х років. Дві — логопедичні. Кожна группа має кімнати для занять, спальні, душові кімнати. Нові меблі та сантехніка підібрані з турботою про маленьких городня. Окреме місце на першому поверсі займає харчоблок. Він також оснащений сучасним обладнанням. Це і холодильники, передбачені для зберігання охолоджених продуктів, комбайни для нарізки овочів, чищення картоплі та багато іншого. Подбали і про персонал закладу. Для працівників харчоблоку передбачена душова кімната, кімната для прийому їжі. На другому поверсі розташована простора та привітна музична зала. На вулиці на малечу чекають 8 ігрових павільйонів. Окреме місце займає павільйон для проведення спортивних змагань на спортивному майданчику. На території “Лелеки” є і павільйон для сушіння білизни.

За три дні дитячий садок повністю буде готовий приймати своїх вихованців. За словами завідувачки свої двері для дітей садок відкриє 20 вересня.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта