Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому від 18 вересня

35-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 18 вересня. Порядок денний містив понад 30 питань. З усіх прийняті відповідні рішення.

На засіданні прийнято низку рішень про дозвіл відділу капітального будівництва міськради на реконструкцію системи гарячого водопостачання з установкою сонячних систем у дошкільних навчальних закладах (яслах-садках) комбінованого типу № 9, 10, 24, 26, а також про дозвіл ВКБ на капітальний ремонт (утеплення) житлового будинку по вул. Першотравневій, 20-в.

Члени виконкому також прийняли рішення затвердити тариф на надання послуг з перегляду матчів Чемпіонату України та Кубку України з волейболу 2012/2013рр. серед жіночих команд суперліги у Льодовому палаці спорту м.Сєвєродонецька у розмірі 7,00 грн.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, надання дозволу житлосервісам на перепланування кімнат гуртожитків тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта