Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродончани підкорили фестиваль козачої культури «Любо»

Два колективи міського палацу культури нещодавно повернулися з 5-го Міжнародного фестивалю козачої культури «Любо», який проходив у Станиці Луганській. Народний хор Казачьи напевы» та народний хор ветеранів праці «Надія» настільки вразили глядачів та організаторів заходу, що не тільки отримали грамоти лауреатів, а й запрошення на участь у наступних фестивалях.

Близько тисячі учасників понад 50 фольклорних колективів з України, Білорусі, Молдови та Росії приїхали до Станиці Луганської на 5 Міжнародний фестиваль козачої культури «Любо».

На «Козацькому ярмарку» 200 майстрів декоративно-прикладного мистецтва продемонстрували свої роботи та провели майстер-класи з навчання азам народних промислів. Представили тут свої вироби і автори сєвєродонецької галереї мистецтв. Бажаючих взяти участь у Фестивалі було дуже багато, але суворий відбір пройшли далеко не всі.

Тому вдвічі було приємно колективам сєвєродонецького Міського палацу культури, народному хору Казачьи напевы» та народному хору ветеранів праці «Надія», коли вони отримали запрошення на фестиваль та власне представляли всю Луганську область. Більше того, саме вони відкривали гала-концерт. Репертуар наших артистів відрізнявся від звичного. Колективи виконували старовинні козачі пісні, які передають і той колоритний говір і ту неповторну атмосферу, яка панувала колись у козацьких станицях. Також у програмі фестивалю були виступи кінного театру, всі бажаючі брали участь у козацьких обрядах, танцях, іграх і забавах.

Наші колективи настільки вразили глядачів та організаторів заходу, що не тільки отримали грамоти лауреатів, а й запрошення на участь у наступних фестивалях.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта