Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Ініціатива Friendly Ukraine: підсумки після Євро-2012

Нагадаємо, FriendlyUkraine- це позаполітична ініціатива з європейської інтеграції України на рівні “люди для людей”. Напередодні та під час Євро-2012 українські громадяни, координуючи свої зусилля через соціальні мережі, пропонували туристам БЕЗКОШТОВНУ допомогу: житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні ексурсії, перекладацькі та інформаційні послуги.

За попередніми даними, пропозиціями безкоштовно погостювати у мешканців міст, що приймали чемпіонат, скористалися понад 1000 іноземних туристів. У багатьох випадках українці, що запрошували іноземців погостити в себе вдома, надавали їм дружні послуги з трансферу та екскурсій містом.

Більше 1 500 українців висловили бажання надавати туристам лінгвістичну допомогу, сигналізуючи про свою участь в ініціативі FriendlyUkraineвідповідним значком або футболкою.

І без сумніву, волонтери FriendlyUkraineзробили вагомий внесок у формування позитивного іміджу України, адже про ініціативу повідомила більшість світових медіа, що висвітлювали події навколо Євро-2012.

“Команда FriendlyUkraineвисловлює подяку Міжнародному фонду «Відродження», який підтримав нашу ініціативу, та сподівається, що по завершенні Євро ця ідея житиме й розвиватиметься за прикладом міжнародної спільноти мандрівників, що базується на сайті www.couchsurfing.org”, зазначила координатор громадської ініціативи Вікторія Світлова.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта