Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

“Freedom House”: Громадянське суспільство має виступити основним провідником змін в Україні, а влада має звільнити ув’язнених лідерів опозиції і забезпечити чесні вибори

За останній рік українська влада почала дедалі частіше рахуватися з громадянським суспільством і залучати його до процесу управління та прийняття рішень. Про це йдеться у спеціальному звіті “Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні”, який підготувала міжнародна організація “Freedom House” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У другому звіті, присвяченому стану демократії в Україні, експерти FreedomHouseта українські фахівці, зауважили: “у той час, як ситуація у більшості сфер порівняно з минулим роком, погіршилася, громадянське суспільство є більш активним, ніж рік тому”. Як позитив, у звіті відзначається ухвалення необхідного законодавства щодо неурядових організацій, доступу до публічної інформації, та участь України у партнерстві “Відкритий уряд”.

Перебіг виборів до Верховної Ради буде вирішальним випробуванням на рівень відданості влади демократичним принципам, йдеться у звіті. Викликає серйозні занепокоєння ситуація у сфері медіа, зокрема, непрозорість медіа-власності, цензура та замовні матеріали.

“Припинивши вибіркові політичні переслідування, звільнивши ув’язнених лідерів опозиції без додаткових умов і забезпечивши вільні й чесні вибори цієї осені, Президент України Віктор Янукович може стати лідером, який веде Україну до Європи. Якщо ж він цього не зробить, то стане черговим розчаруванням для співгромадян і віддалить Україну від її належного місця в Європі”, – застерігають експерти. “Freedom House” закликає владу звільнити ув’язнених лідерів опозиції та надати їм можливість брати участь у парламентських виборах.

Під час виборів у складі Центральної виборчої комісії та місцевих виборчих комісій має бути належно представлено як опозицію, так і владу, а влада повинна покращити доступ опозиційних і незалежних кандидатів до загальнонаціональних ЗМІ.

Експерти закликають розробити законопроект щодо прозорості медіа-власності, та змушення монополізації у сфері ЗМІ. “Влада має забезпечити повну та всеосяжну імплементацію закону про доступ до публічної інформації”, – сказано у звіті. Крім того, експерти закликають ретельніше розслідувати злочини проти журналістів і притягати винних до відповідальності.

Крім того, на думку експертів, влада має забезпечити ухвалення законодавства, яке посилює незалежність судової системи й уможливлює об’єктивний розгляд справ, які вважаються політично мотивованими.

Із повним текстом звіту та його неофіційним перекладом українською мовою можна ознайомитися на сайті Міжнародного фонду “Відродження” (irf.ua).

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта