Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

День соціального партнерства у Сєвєродонецьку

Привернути увагу громадськості до розширення кола соціальних послуг і розповісти людям, які опинились у скрутних життєвих обставинах, про можливості їх соціального захисту з боку держави, а також підтримки з боку недержавних установ, зокрема, громадських організацій – саме це переслідували організатори інформаційного заходу під назвою «День соціального партнерства», що відбувся 26 вересня на площі біля Міського палацу культури.

Інформаційний захід під назвою «День соціального партнерства» відбувся 26 вересня на площі біля Міського палацу культури. Фахівці Управління праці та соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування, Центру реабілітації дітей-інвалідів, Пенсійного фонду, Центру зайнятості, товариства Червоного Хреста та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді всім охочим надавали консультації і розповідали про те, чим можуть зарадити у тій чи іншій життєвій ситуації і вирішити нагальну потребу.

Не секрет, що іноді пенсіонеру, інваліду, непрацездатній людині, якщо вона ще й одинока, просто не вистачає доброго слова, ні з ким поділитись своїми радощами та бідами, втамувати, як то кажуть, культурний голод. Для таких і саме з цієї метою на заході були присутні представники різних громадських організацій: товариства інвалідів «Надія», міської ради воїнів-інтернаціоналістів, товариства сліпих, міської організації ветеранів України.

А прикладом об’єднання людей поважного віку за інтересами – як раз і був виступ на площі хору учасників клубу ветеранів «Надвечір’я» Терцентру соцобслуговування. Як поділилась з нами директор Терцентру Галина Щетнікова, не лише послуги медико-соціального і юридичного характеру цікавлять людей, все більшої популярності набуває так званий «Університет третього віку», де можна опанувати ази психології, правознавства, української мови; підтягнути свої знання у домогосподарстві, пройти курс з основ здорового способу життя, хорового співу та навіть, комп’ютерної грамотності.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта