Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

З повагою до старшого покоління

Осінь — багата на пам'ятні дати, присвячені людям старшого покоління, які зробили неоціненний внесок на благо рідної Батьківщини. Наприкінці вересня відзначається День Партизанської слави, у жовтні День ветерана та День людей похилого віку. Таким чином на державному рівні відмічено вагомий внесок цих людей не лише у розвиток нашої країни, а і в можливість її сьогоднішнього існування. З нагоди цих дат у Міському палаці культури відбулася урочиста церемонія привітання та нагородження.

Дбайливе ставлення до цих людей — це загальнодержавна справа. Тож привітати ветеранів війни і праці завітав народний депутат України Олексій Кунченко. Він подякував ветеранам за величезну працю з відродження промислового потенціалу нашого міста, краю та України, за захист від фашистських загарбників. Олексій Петрович відзначив, що сьогодні відчутна підтримка ветеранів, та людей пенсійного віку і з боку Президента, і Уряду.

Від імені міського голови Валентина Казакова та депутатського корпусу привітали ветеранів також перший заступник міського голови Сергій Дядик та секретар міської ради Андрій Гавриленко.

За мужність, самопожертву, активну участь у ветеранському русі, особливий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня партизанської слави цінними подарунками та подяками від міського голови були нагороджені учасник бойових дій у складі партизанського загону “За свободу слов'ян”Лариса Борисівна Полницька, учасник бойових дій у складі партизанського загону імені Суворова Петро Кирилович Коломієць, учасники бойових дій у ВВв у складі Кремінського партизанського загону Леонід Михайлович Волков та Катерина Олександрівна Лозова. За віру в перемогу, мужність, стійкість і силу, з нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку грамотами та цінними подарунками нагороджені ветеран військової служби та праці Дмитро Самойлович Лебеденко, ветеран праці, член ради ветеранів міста Іван Михайлович Нєстєров, учасник бойових дій у ВВв Дуся Єфремівна Куперман, учасник бойових дій у ВВв Володимир Якович Пивоваров, ветерани праці Валентина Андріївна Антоноват та Галина Іванівна Гніденко. З нагоди 80-ти річчя почесною грамотою виконкому міської ради та цінним подарунком нагородили учасника ВВв, відмінника народної освіти України та СРСР Віктора Івановича Козодоєва. Рішенням Президіуму ради ветеранів України голову Сєвєродонецької ради ветеранів Леоніда Миколайовича Волкова нагородили Почесним знаком ветеранів України.

Наприкінці урочистого заходу на всіх чекав святковий концерт, підготовлений колективами МПК.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта