Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На фестивалі сімейної творчості сєвєродончани вчинили маленький фурор

Нещодавно Будинок культури міста Кремінної гостинно відчинив свої двері творчим родинам з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Біловодського, Кремінського, Міловського та Попаснянського районів для їхньої участі у другому етапі Х (ювілейного) обласного фестивалю сімейної творчості «Родинні скарби Луганщини».

Проводиться фестиваль з метою відродження та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї, розвитку самодіяльної народної творчості, виховання художнього смаку та удосконалення виконавської майстерності родин, підвищення престижу української культури. Організаторами заходу виступають управління у справах сім’ї, молоді та спорту і управління культури та туризму Луганської облдержадміністрації.

Цього року наше місто було представлене на другому етапі в кількох номінаціях. Галина Володимирівна Стрижко та її донька Марина запропонували журі та глядачам академічний вокал; сімейний гурт «ВАМ», до складу якого входять Віталій Решетняк і два його сини Матвій та Яким, порадували вокалом народним. В оригінальному жанрі з цирковим номером виступили сестри Аріна та Вікторія Аніканови, з акробатичними вправами – брати Артем Чернишин та Вадим Семенюков. Родина Рубашкіних надала свої роботи для виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Хочеться трохи докладніше розповісти про кожного з наших учасників, вони того варті.

Так, родина Стрижко нерозривно пов’язана з музикою. Галина Володимирівна працює викладачем по класу фортепіано у дитячій музичній школі №1. Її старша донька Марина є студенткою третього курсу вокального відділення Луганського державного інституту культури та мистецтв, молодші ж – Владислав та Олена – відвідують музичну школу. Класична музика не перестає лунати у цьому домі, бо Галина Володимирівна з самого дитинства мріяла стати оперною співачкою, а зараз бажала б бачити на сцені свою Марину. Мама з донькою часто виступають на концертах, їх дует є окрасою будь-якого заходу, й виступ на кремінській сцені не став винятком: класичні твори у виконанні матері та доньки викликали бурхливі оплески глядачів.

Як ви вже здогадалися, назва гурту «ВАМ» складається з перших літер імен батька та синів родини Решетняків. В Кремінній відбувся їхній дебют на великій сцені, і, з огляду на реакцію залу, він був вдалим. У цій сім’ї приділяють велику увагу різнобічному розвитку дітей: Матвій та Яким відвідують дитячу музичну школу №2, навчаються грі на фортепіано, а ще захоплюються тайським боксом, радують успіхами у загальноосвітній школі. Матвій в свої вісім років є переможцем обласних конкурсів з академічного вокалу та виконавської майстерності, а ще – міської олімпіади з предмета «Я і Україна». На фестивалі сімейне тріо виконувало дві українські народні пісні під акомпанемент батькової гітари. У підготовці ж репертуару родині допомагала викладач ДМШ №2 Тетяна Іванівна Лавренюк.

Сестри Аріна та Вікторія Аніканови є вихованками народного цирку «Меридіан» Палацу культури хіміків. Майже шість років дівчата опановують циркове мистецтво під керівництвом Петра Петровича Попова, а ще беруть участь у концертних програмах ПК. Дівчат запрошують до ДЗОВ ім. Ю.О. Гагаріна на відкриття табірних змін, свою майстерність сестри показували й на «Континенті талантів». Їхній цирковий номер «Екстремали» змусив глядачів фестивалю «Родинні скарби Луганщини» затамувати подих: дівчата ходили по битому склу та цвяхах, кидали ножі, згинали гострий прут, розбивали цеглини.

Вадим Семенюков (15 років) та Артем Чернишин (8 років) відвідують секцію спортивної гімнастики ДЮСШ №2 (тренер Геннадій Іванович Шатохін). Вадим вже виконав норматив першого дорослого розряду, в його арсеналі 16 грамот та дев’ять медалей за перемогу в обласних та міжрегіональних змаганнях. Артем має другий юнацький розряд, на його рахунку п’ять медалей за призові місця в змаганнях зі спортивної гімнастики. На фестивалі сімейної творчості хлопці виконали акробатичні вправи «Піраміда», продемонструвавши свою гарну фізичну підготовку та уміння працювати у парі. А ще вони своїм спортивним виглядом довели, що здоровий спосіб життя на користь кожному.

Наталія Іванівна Рубашкіна опановує техніку валяння з вовни близько двох років, але її вироби – картини, жіночі та дитячі прикраси, м’які іграшки, шарфи, сумочка – викликали справжній фурор як серед відвідувачів виставки, так і серед членів обласного журі. Допомагає мамі виготовляти ці шедеври донька Аріна, яка відмінно навчається у середній загальноосвітній школі №14 та відвідує дитячу художню школу. Й хоча на відбірковому етапі фестивалю імена переможців не оголошують, родина Рубашкіних відразу ж отримала запрошення взяти участь у заключному гала-концерті у м. Луганську. Сєвєродончани ж мають змогу ознайомитися з роботами майстрині у міській галереї мистецтв, де, до речі, Наталія Іванівна проводить майстер-класи.

Підбиваючи підсумки, хочеться сказати, що кожна з названих родин достойно представила наше місто на фестивалі сімейної творчості: всі вони отримали дипломи.

Насамкінець лишається додати, що організатором поїздки творчих сімей до Кремінної став відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради. Також ми висловлюємо подяку за співпрацю відділу культури міськради, міському Центру дитячої та юнацької творчості, ПК хіміків, ДЮСШ №2.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта