Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

ВАСУ почав розглядати скаргу виборця з Алчевська про створення виборчих округів

Восьмого травня Вищій адміністративний суд України почав розглядати апеляційну скаргу на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду щодо рішення ЦВК про створення виборчих округів.

В позові, який третього травня подала до Київського апеляційного адміністративного суду мешканця Алчевська, ставилася вимога про скасування Постанови ЦВК від 28 квітня 2012 року №82 в частині створення виборчого округу 110. До складу якого включені три анклави: місто Алчевськ, місто Антрацит з частиною Антрацитівського району, частина Лутугинського району. Позивачка також просила суд зобов’язати ЦВК прийняти нове рішення щодо створення виборчих округів в Луганській області.

Четвертого травня Київський апеляційний адміністративний суд повернув позов без розгляду. В ухвалі було зазначено, що Постанова ЦВК від 28 квітня 2012 року №82 про створення виборчих округів не стосується виборчого процесу, і тому має розглядатися не апеляційним судом як виборчий спор, а окружним. На оскарження судового рішення суд надав термін у два дні.

Проте п’ятого та шостого травня подати апеляційну скаргу представник позивачки не зміг, оскільки Київський апеляційний адміністративний суд не працював, а охорона прийняти скаргу відмовилась. Апеляція була подана безпосередньо в ВАСУ лише сього травня. Восьмого суд розпочав розгляд цієї апеляційної скарги, але відклав слухання на 11-15 десятого травня.

В апеляції позивачка звертає увагу суду, що створення виборчих округів у строк не пізніше, ніж за 180 днів до дня голосування, передбачено пунктом п’ятим календарного плану організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Прес-служба Луганського відділення КВУ

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта