Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Кращі усиновителі Сєвєродонецька

Батьки — не ті, хто народив дитину, а ті, хто її виховав — вважають спеціалісти — психологи, соціальні робітники. Такої ж думки й усиновителі, які беруть на себе велику відповідальність за юне людське життя, дарують любов і сімейний затишок знедоленій дитині. Живуть такі прекрасні люди й у нашому місті. До Міжнародного дня усиновителя обласна влада відзначила дві найкращі родини — Курганових та Ржевських.

Сміливості, терпіння, неабиякої любові й відповідальності потребує від батьків виховання дитини. Не бракує цих якостей Галині та Андрію Кургановим, які 5 років тому прийняли до своєї сім'ї ще одну дитину, й тепер дбайливо виховують двох синів Женю та Артема, не ділячи, хто рідний, а хто прийомний. Опіку над трьома онуками Лізою, Юлею та маленькою Катрусею - взяла Тетяна Василівна Ржевська. І виконує невтомна бабуся свої нелегкі обов'язки “на відмінно”.

Такі зусилля не залишились непоміченими в канун Дня усиновителя. З цієї нагоди заступник міського голови Сергій Терьошин урочисто передав прийомній мамі - Галині Кургановій Почесну грамоту Луганської обласної державної адміністрації і облради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. А опікуну Тетяні Василівні Ржевській він вручив Грамоту служби у справах дітей Луганської облдержадміністрації. Сергій Федорович побажав усім добра й благополуччя, аби діти були здоровими й завжди радували своїх батьків.

А вони й радують, зізналися винуватці свята - діти завжди слухняні, допомагають вдома, на любов і ласку відповідають тим же.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта