Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Учасники “Автомайдану 2012” шукали однодумців у Калуші

Цьогоріч Всеукраїнський автопробіг пройде під гаслом "Зроби Україну сам". Ініціатори автопробігу закликають всі верстви населення до мобілізації навколо актуальних проблем сьогодення, адже досвід підтверджує: спільно можна вирішити навіть ті проблеми, що, на перший погляд, видаються безвихідними.

Сьогодні у конференц-залі ресторанно-готельного комплексу “Меркурій” відбулась прес-конференція ініціаторів Всеукраїнського автопробігу “Автомайдан 2012”. На ній виступили представники різних областей України, від Львівської до Одеської області, які наголосили:ті відмінності, якими користується влада для розбрату, нас тільки об’єднують.

Ми різні, але це наш плюс. Зокрема, ініціатори проекту відзначили, що “Автомайдан 2012” проводиться не для піару, а для пошуку однодумців — людей, що готові активно боротись проти свавілля влади і діяти в колективній мережі самозахисту.Представник Калуша в “Автомайдані 2012”, громадський діяч та підприємець, Володимир Іваницький відзначив, що у нашому місті не було зафіксовано брутальних злочинів влади проти підприємців, власників малого та середнього бізнесу.

Проте, те, що відбувається на державному рівні, ті закони, які приймає теперішня Верховна Рада, створює нестерпні умови для праці та життя громадян, і це змушує боротись проти злочинної влади всі верстви населення, на всій території України.Після прес-конференції колона, продовжуючи свій автопробіг містами України, вирушила до Івано-Франківська.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта