Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На Луганщині на 60 відсотків скорочено кількість документальних перевірок

На Луганщині на 60 відсотків скорочено кількість документальних перевірок, повідомляє прес-служба ДПС у Луганській області.

Про це заявила заступник голови ДПС у Луганській області Аліна Корольова. Вона зазначила, що у 2011 році зменшено кількість документальних перевірок на 52 відсотка, на перший квартал 2012 року заплановано на 60 відсотків менше у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, а в другому кварталі – їх кількість скорочено ще на 17 відсотків. І з кожним кварталом динаміка зменшення перевірок буде зберігатися.

Це стало можливим завдяки використанню ризикоорієнтованої системи відбору платників для проведення перевірок: на базі існуючих інформаційних систем всі суб'єкти господарювання в автоматичному режимі діляться на 3 основні категорії ризику, які визначені у ст. 77 Кодексу.

«Сьогодні ми перевіряємо тільки тих платників податків, у яких виявлено ризики повноти декларування та сплати податків до бюджету», - підкреслила Аліна Корольова.

Вона також сказала, що при скороченні кількості перевірок, збільшується їх результативність. За підсумками перевірок у першому кварталі 2012 року до бюджету надійшло 23,3 млн.грн., що на 2,7 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

За інформацією Аліни Корольової, перевірки малого бізнесу скорочено на 92 відсотка.

Крім того, керівництвом податкової служби Україні поточного року продовжено мораторій на проведення перевірок підприємців.

«Основний акцент у діяльності податкових органів перенесено з контрольної функції на проведення роз'яснювальної роботи та зменшення податкового втручання в господарську діяльність платників усіх категорій», - підсумувала Аліна Корольова.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта