Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

17 квітня чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради розпочалося з урочистого моменту. Міський військовий комісар Олег Чехута вручив грамоту Луганського обласного військового комісаріату першому заступнику міського голови Сергію Дядику «За високі показники у підготовці молоді до військової служби та в проведенні призову на строкову військову службу восени 2011 р.».

Щодо порядку денного, то виконком розглянув та прийняв близько 30 рішень. Серед них затверджено план проведення міських заходів, присвячених випускному вечору учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл. Згідно з рішенням, міський випускний вечір цього року відбудеться 12 травня. Урочисте святкування проходитиме у Льодовому Палаці спорту.

Члени виконкому також затвердили план проведення міських заходів, приурочених 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Тож намічено провести впорядкування братських могил, територій навколо пам’ятників, меморіалів загиблим. Протягом всього року ветеранам війни буде постійно приділятися увага щодо їх щорічного медичного обстеження і диспансеризації, а у разі потреби – госпіталізації.

У квітні-травні заплановано відвідування вдома ветеранів війни керівництвом міста та громадськістю. У позашкільних навчальних закладах проходитимуть виставки дитячих творчих робіт і тематичні заходи; у міських бібліотеках – книжкові виставки, тематичні години, показ фільмів, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни.

В закладах освіти відбудуться тематичні бесіди, лекторії, читацькі і наукові конференції та зустрічі з ветеранами. 67-й річниці Великої Перемоги буде присвячено цикл спортивних заходів, що проходитимуть у місті протягом квітня-травня.

Напередодні Дня Перемоги, 4 травня, у музичному училищі відбудеться святковий концерт, а 8 травня у міському Палаці культури – святкові урочистості, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та концертна програма. 9 Травня о 10.00 на площі Радянській розпочнеться урочистий загальноміський мітинг з подальшою панахидою на Меморіалі Слави.

На засіданні прийнято рішення про організацію та проведення міської військово-спортивної гри «Зірниця», присвяченої 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Гра проводитиметься протягом двох днів: 4 і 5 травня.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію про підсумки роботи з письмовими та усними зверненнями громадян у відділах, управліннях, службі, Фонді комунального майна та департаментах міської ради з січня по грудень 2011 року.

Так, загальна кількість звернень до міськради за 2011 р. зменшилася на 9,8% у порівнянні з 2010 р. Заяв, пропозицій, клопотань надано 3932. Письмових звернень надійшло 495, з них 241 – до Урядової «гарячої» телефонної лінії Урядового контактного центру. Колективних звернень одержано 78 (15,8% від усіх скарг). На прийом з особистих питань звернулися 1119 громадян, що на 27,8% більше, ніж у 2010 році.

При виконкомі діє громадська правова приймальня. Вона надає населенню міста і, насамперед, малозабезпеченим громадянам безкоштовні юридичні консультації. До її складу увійшли кваліфіковані фахівці в галузі юстиції, соціальних та інших сфер. Також затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Сєвєродонецької міської ради у 2012 р.
Одне з прийнятих рішень стосувалося нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Леоніда Волкова, голови Сєвєродонецької міської організації ветеранів України, «За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, принциповість і наполегливість у вирішенні нагальних питань, небайдужість, людяність та з нагоди 25-ї річниці утворення Організації ветеранів України».

Серед інших розглянуті і прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта