Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Про рух транспорту у святкові дні

Згідно з розпорядженням міського голови В.В. Казакова на пасхальні свята (15 та 22 квітня) затверджено тимчасовий автобусний маршрут загального користування «Озеро Чисте – міське кладовище». Для його забезпечення виділено 40 мікроавтобусів (30 – від ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920», 10 – від ТОВ «Сєвєродонецьке АТП-10974»).

Як повідомив начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту економічного розвитку міськради С.А. Мірошниченко, транспорт на цьому маршруті буде курсувати з 7.00 до 17.00. Також на приміських маршрутах до Щедрищевого та Воєводівки буде організоване надійне транспортне сполучення, аби всі бажаючі у ці дні відвідали могили своїх рідних.

Вартість проїзду на автобусних маршрутах загального користування складе 2 грн. Існує домовленість з Сєвєродонецьким тролейбусним управлінням про виділення на шостому маршруті – 9, а на першому та п’ятому – 17 тролейбусів з інтервалом руху в часи пік 4-5 хвилин.
На міському кладовищі (сел. Вороново) з 8.00 до 15.00 будуть нести чергування бригада «швидкої допомоги», співробітники міліції та ДАІ.

У передсвяткові дні для доставки пасажирів від озера Чистого до кладовища ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920» виділить додатковий мікроавтобус.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта