Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Необережнiсть людей призводить до лiсових пожеж

З настанням весінньої пори року зростає ймовірність виникнення лісових пожеж. Ситуація ускладнюється тим, що поблизу лісових масивів проходять лінії електропередач, автомобільні шляхи.

Велика кількість малих і великих автомобільних доріг сприяє зростанню відвіданню лісів населенням, з вини якого щорічно виникає близько 96% пожеж.

Внаслідок пожеж знижуються захисні, водоохоронні та інші властивості лісу, зазнає втрат фауна. Протягом двох років після пожеж грунти не придатні для використання в господарських цілях. Значно погіршується екологічний стан довкілля. До гасіння пожеж залучається велика кількість працівників пожежно-рятувальної служби, місцевого населення, а також спеціальної техніки.

Стан справ в організації протипожежного захисту лісових масивів постійно розглядається комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сєвєродонецької міської ради.

Зупинити розповсюдження вогню значно леше, ніж загасити велику пожежу. Пам'ятайте, що Ваше життя залежить тільки від Вас самих!

Інспектор Сєвєродонецького міського відділу
ГУ Держтехногенбезпеки у Луганській області
старший лейтенант служби ЦЗ
Дмитро Урунов

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта