Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Засідання виконкому 3 квітня

Виконком Сєвєродонецької міської ради на черговому засіданні, що відбулося 3 квітня, розглянув і прийняв понад 50 рішень.

Одне з них стосувалося перенесення навчальних днів у середніх загальноосвітніх навчальних закладах міста. Керуючись чинним законодавством і зважаючи на те, що 21 і 22 травня 2012 року педагогічні працівники масово залучатимуться до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а приміщення загальноосвітніх навчальних закладів працюватимуть як пункти тестування, члени виконкому прийняли рішення перенести у середніх загальноосвітніх навчальних закладах міста заняття з 21 травня (понеділок) на 5 травня (субота), з 22 травня (вівторок) – на 12 травня (субота).

На засіданні затверджено План дій Сєвєродонецької міської ради на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Також виконком затвердив склад Координаційної ради з питань захисту прав споживачів та її план заходів на ІІ квартал 2012 року. Прийнято рішення про підготовчу роботу щодо створення Сєвєродонецького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення дозволити розташування пересувних комплексів «Луна-парк» на майданчику біля Льодового Палацу спорту з 5 травня до 1 червня 2012 року. Графік їх роботи встановлено з 14.00 до 22.00. Приватного підприємця зобов’язано забезпечити громадський порядок, дотримання правил пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм на території розміщення пересувних комплексів.

У зв’язку з підготовкою комунальних дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) до нового 2012-2013 навчального року, проведенням в них великого обсягу ремонтних робіт, прийнято рішення щодо тимчасового короткотермінового припинення роботи ясел-садків у літній період відповідно до графіка. Він укладений таким чином, що ремонт ведеться не одночасно в усіх закладах. Частина з них буде діяти, щоб батьки, які не матимуть можливості оздоровлювати дітей поза яслами-садками, змогли влаштувати малечу в працюючі дошкільні навчальні заклади.
Виконком також прийняв рішення про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету старшого інспектора з мобілізаційної підготовки і спецроботи міськради Дмитра Лебеденка «За багаторічну й сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу мобілізаційної підготовки у місті, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди 75-річного ювілею».

Серед інших розглянуто і прийнято рішення про перерозподіл видатків бюджету, постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, про надання жилої площі у гуртожитках, захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісам на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта