Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Проект «Зеленої книги малого бізнесу України» обговорено підприємницькою громадою Луганщини

30 березня 2012 року в Сєверодонецьку було презентовано проект «Зеленої книги малого бізнесу України». Співорганізаторами заходу виступили Луганська обласна громадська організація Бізнес-клуб «Європейський вибір» та Інститут власності і свободи.

У заході взяли участь народний депутат України Ксенія Ляпіна, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В’ячеслав Биковець, голова Інституту власності і свободи Дмитро Ляпін, президент Академії пенсійної реформи Олег Лиховид.

Відкриваючи засідання круглого столу, управляюча бізнес-клубом Галина Трякіна відзначила, що вперше за останній час разом зібрались підприємці найрізноманітніших громадських об’єднань області. На круглий стіл приїхали представники чи на всіх районів Луганської області: з Перевальська і Красного Луча, Альчевська і Луганська, Сватова і Кременої. Цей захід став шостим із низки регіональних обговорень проекту «Зеленої книги малого бізнесу України» – дискусійної аналітичної доповіді щодо політики у сфері малого підприємництва. Попередні обговорення відбулись у мм. Донецьк, Хмельницький, Кіровоград, Чернівці та Київ.

«Для нас створення «Зеленої книги» стало проактивною місією – відзначила Ксенія Ляпіна, – Якщо в середовищі малого і середнього бізнесу утвориться спільна думка, то її можна буде просувати у владу, примушуючи останню ухвалювати відповідні рішення. Тим більше, така практика існує, і вам відомі приклади, коли малий бізнес об’єднувався навколо чітких зрозумілих вимог, і ці вимоги вдавалося реалізувати». З огляду на це, завдання «Зеленої книги» полягає в тому, щоб ініціювати фахову дискусію і сформувати в середовищі малого бізнесу бачення свого майбутнього і того, як мають виглядати сфери регулювання.

Такими сферами регулювання в «Зеленій книзі» виділено наступні: систему оподаткування та пенсійного страхування, а також дві сфери, які є перспективними для малого бізнесу: саморегулювання і доступ до тендерних закупівель. Адже якщо в перших двох напрямах активність малого бізнесу є великою, то в двох останніх напрямах малий бізнес практично не бере участі, що призводить до непрозорості відповідного законодавства.

Дмитро Ляпін, який є одним із упорядників «Зеленої книги», зазначив, що «ми не претендуємо на те, що піднімаємо і розглядаємо всі питання. Але ми претендуємо на те, що ініціюємо – на предметному рівні, на рівні аргументів і цифр – дискусію на тему, якою має бути державна політика відносно малого бізнесу. Ця політика має стимулювати людей прагнути займатися малим бізнесом».

Наступні регіональні обговорення «Зеленої книги малого бізнесу України» відбудуться в Сімферополі 6 квітня та Одесі 19 квітня.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта