Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Півфінал «Відкритої молодіжної Ліги КВК «3G»

Півфінал «Відкритої молодіжної Ліги КВК «3G» пройшов минулими вихідними у Міському палаці культури. Свідченням того, що КВК — це дійсно гра, що об'єднує серця, є те, що у ній брали участь команди не лише нашої області (з Луганська, Рубіжного і Сєвєродонецька), а й гості з півдня, а саме з Мелітополя.

«Век живи-век учись» - під таким гаслом пройшов півфінал «Відкритої молодіжної Ліги КВК «3G». Гра відбулась у Міському палаці культури за підтримки міськради та Сєвєродонецької молодіжної ради й зібрала чимало прихильників студентського гумору. 5 команд: «Чуча» з Луганська, «ТіВЛ» з Рубіжного, «Смайли» з Мелітополя та сєвєродонецькі «Без ГМО» і «220 вольт» змагалися за перемогу – вихід у фінал.

До складу журі, які оцінювали влучність та оригінальність жартів, цього разу увійшли досвідчені люди, які самі у різні роки були гравцями КВК. Голова жюрі член виконкому – Вадим Любченко. Після напутніх слів та традиційного “Ні пуху, ні пера” команди розпочали гру конкурсом «Вітання». Найкраще розсмішили глядачів у ньому команди “Смайли” та “Чуча”.

Другий конкурс – розминка, де гравці повинні були прокоментувати оригінальні фото та відповісти на питання журі. Найвищу кількість балів отримали команди «Без ГМО» та «Чуча».

Останній конкурс — музичне завдання пройшло у меншій напрузі. Відзначились команди “Чуча” та “220 вольт”.

У результаті гри до фіналу потрапили команди “Смайли” з Мелітополя, вони набрали 13,7 балів, “Без ГМО”-15.3 б., та “Чуча”з Луганська — 16.6 балів. Проте після аналізу гри журі надасть можливість вийти у фінал ще одній команді.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта