Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Державна екоінспекція у Луганській області закликає мешканців не допускати спалювання сухої рослинності

З настанням весняної пори розпочинається підготовка до польових робіт – землю готують до обробітку, спалюють суху траву на полях, лісосмугах, смугах автошляхів. А саме це є причиною виникнення пожеж та завдає невиправної шкоди природі. Кожен факт підпалу – є злочином проти довкілля, адже головна його небезпека полягає в руйнуванні біоценозу екосистеми.

Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Скрізь, де пройшов вогонь, не буде колишнього різнотрав'я.

Помилково вважається, що спалювання підвищує родючість, проте, жодної користі для ґрунту таке вигорання не приносить, навпаки – порушується процес ґрунтоутворення, вигорають мікробіологічні комплекси, таким чином, продуктивність від флори і фауни втрачається.

Підпали на узбіччях доріг та полях під лісом перекидаються на лісосмуги й лісові масиви, займаються дерева, знищуються багато комах, гинуть дики тварини та птахи, значної шкоди завдається верхньому шару ґрунту. До того ж в сухій траві часто таїться сміття, небезпечне для спалювання, – пластикові пляшки, пакети. Відбувається забруднення повітря небезпечними речовинами.

Державна екологічна інспекція у Луганській області закликає мешканців області не допускати фактів випалювання сухої рослинності та відходів на території населених пунктів, вздовж автошляхів, на полях та лісосмугах.

Відповідно до ст. 77-1 КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн., на посадових осіб – від 850 до 1190 грн. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 680 грн., на посадових осіб – від 1190 до 1700 грн.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"