Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Затверджено план роботи на другий квартал

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 27 березня. На порядку денному стояло більше 40 питань. З усіх прийняті відповідні рішення.

Члени виконкому затвердили план проведення міських заходів, присвячених Дню Чорнобильської трагедії. Так, 24 квітня у залі засідань виконкому міськради відбудеться урочисте нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 26 квітня о 9.00 у храмах міста пройдуть панахиди за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи, о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля. У міських бібліотеках заплановані тематичні книжкові виставки, бесіди, лекторії; у навчальних закладах міста – класні години та зустрічі з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.

Також на засіданні затверджено план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІ квартал 2012 року; інструкцію про порядок передавання документів Національного архівного фонду на зберігання до архівного відділу міськради та план-графік проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих Сєвєродонецькою міськрадою. Затверджено склад та положення про комісію щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків до бюджетів всіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, соціальних виплат та з питань банкрутства.

Одне з прийнятих рішень стосувалося встановлення розміру плати за копіювання та друк інформації згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації». Зокрема прийнято рішення затвердити розмір плати за копіювання та друк документів обсягом більше 10 сторінок, що надаються міською радою за запитом на інформацію.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію «Про хід виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м. Сєвєродонецьку», проект «Програми розвитку інвестиційної діяльності у м. Сєвєродонецьку на 2012-2015 роки», а також інформацію про стан додержання природоохоронного законодавства на території Сєвєродонецької міської ради.

Серед інших розглянуто і прийнято рішення про захист прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісам на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта