Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Проведені рейдові перевірки по всій території області з дотримання правил рибальства

У вихідні дні 17,18 березня 2012 року державні інспектори Луганської області виїхали в рейдові перевірки по всій території області для виявлення порушень вимог законодавства в частині дотримання правил рибальства та Закону України «Про рослинний світ». Про це повідомляє прес-служба Державної екоінспекції в Луганській області.

Участь у рейдах прийняли всі структурні підрозділи Інспекції, навіть держінспектори, які здійснюють державний контроль на кордоні та внутрішніх митницях, а також держінспектори відділу інструментально-лабораторного контролю.

Рейди проводились на водних об’єктах області, місцях можливого збору та збуту об’єктів рослинного та тваринного світу.

За підсумками двох днів всього складено 47 протоколів, з них:

33 протоколи - за засмічення лісів відходами громадянами (ст. 73 КУпАП), 9 протоколів – за порушення правил рибальства (ст. 85 ч. 3), 2 протоколи – за порушення порядку збуту риби (ст. 88-1 ч. 1), 2 протоколи – за створення несанкціонованих сміттєзвалищ громадянами (ст. 82), та 1 протокол на громадянина, який проводив мийку автомобіля у водоохоронній зоні.

Загальна сума накладених штрафів склала 4,182 тис. грн. Протоколи, складені за порушення, відповідальність за яке передбачена ст. 88-1, готуються для передачі до суду.

Подібні рейди проводяться в області систематично.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта