Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Обговоримо проблеми малого бізнесу разом: запрошуємо на круглий стіл у Бізнес-клубі

Луганська обласна громадська організація Бізнес-клуб «Європейський вибір» запрошує Вас взяти активну участь в засіданні Круглого столу «ЗЕЛЕНА КНИГА МАЛОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ: ОЦІНКА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ШЛЯХІВ РОЗВИТКУ» 30 березня 2012 року.

Під час заходу буде обговорено питання державної політики щодо розвитку малого бізнесу; державної податкової політики та пенсійного забезпечення малого бізнесу; доступ його до тендерних закупівель та проблеми саморегулювання.

Розгляд означених вище проблемних зон державної політики щодо малого бізнесу становить чотири розділи «Зеленої книги малого бізнесу», кожен з яких також містить і можливі альтернативні шляхи. Представлятимуть проект народний депутат України, один із фундаторів Інституту власності і свободи Ксенія Ляпіна, голова Інституту власності і свободи, один із авторів «Зеленої книги» Дмитро Ляпін; голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» і також автор «Зеленої книги» Оксана Продан; генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В’ячеслав Биковець.

До участі в заході запрошуються підприємці, члени бізнес-асоціацій та підприємницьких об’єднань, представники органів влади, журналісти.

Кожен учасник отримає примірник «Зеленої книги».

Партнером заходу виступає Інститут власності і свободи, який здійснює проект зі створення та публічного обговорення «Зеленої книги малого бізнесу» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Звертаємося до Вас з пропозицією попередньо ознайомитися з матеріалами зустрічі (у додатках), стати активним учасником обговорення та висловити свої пропозиції.

Заявку на участь в заході просимо надіслати не пізніше 14:00 29 березня на адресу bizclub@bk.ru. Контактна особа: Трякіна Галина Лук’янівна (тел. +380505666966, bizclub@bk.ru).

З повагою,
Координаційна Рада
ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір»

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта