Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

20 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

20 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив більше 40 питань. По всіх прийняті відповідні рішення.

Одне з них стосувалося проведення у Сєвєродонецьку з 1 квітня до 31 травня щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкіл­ля». Затверджено план заходів та відповідальних за їх виконання. Передбачена значна робота з упорядкування загальноміських територій (у тому числі зелених зон) та прибудинкових територій, кладовищ, братських могил, меморіального комплексу, пам’ятників, пришляхових лісосмуг; з приведення в належний санітарний стан територій, прилеглих до берегів річок та озер; з приведення територій лікувальних і нав­чальних закладів та закріплених за ними загальноміських територій у належний санітарний стан, виконання заходів з благоустрою й озеленення; з відтворення лісових ресурсів. Заплановано, що, крім комунальних закладів, закладів освіти, управління охорони здоров’я, лісомисливського господарства, активну участь в акції візьмуть підприємства, установи і організації всіх форм власності, а також політичні партії та громадські організації. А 21 квітня відбудеться загальноміський суботник до «Дня довкілля» з залученням підприємств, установ і органі­зацій незалежно від форм власності, учнівської, студент­ської молоді та громадян.

Прийнято рішення внести зміни до графіка проведення канікул у загальноосвітніх нав­чальних закладах міста, а саме: перенести весняні канікули з 26 березня – 1 квітня 2012 року на 2 – 8 квітня 2012 року.

Члени виконкому взяли до відома інформацію про роботу громадської правової приймальні, затвердили її склад та графік роботи на поточний рік. Громадська правова приймальня розташована у кімн. 18 на першому поверсі виконкому. Графік роботи: щовівторка з 14.00 до 16.00. До її складу входять кваліфіковані фахівці в галузі юстиції (представники міського управління юстиції, Пенсійного фонду, УПтаСЗН, УЖКГ, юристи департаменту з юридичних питань та контролю міської ради та ін.). За час існування громадської правової приймальні за юридичною допомогою до неї звернулося 1365 городян.

Керуючись чинним законодавством і розглянувши результати господарсько-еконо­мічної діяльності підприємства ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920» та враховуючи лист Міністерства інфраструктури України «Щодо погодження розрахунку тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Сєвєродонецьку», виконком міської ради прийняв рішення встановити з 1 квітня 2012 року тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №109 «Сєвєродонецьк-Щедрищеве» у розмірі 1,75 грн. за разовий проїзд одного пасажира.

На засіданні також затверджено підсумки роботи за 2011 рік та план роботи на 2012 рік щодо виконання Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України на 2008-2015 роки. Затверджено комплексний план роботи з кадрами виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 2012 рік. У новій редакції затверджено Рекомендації щодо розробки типового статуту приватного підприємства.

Розглянуто питання про припинення діяльності з платного паркування транспортних засобів. Членами виконкому взято до відома звіт директора КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» Альбіни Дмитрієвої про результати діяльності з платного паркування транспортних засобів. Прийнято рішення вважати недоцільним продовження цієї діяльності та доручити КП «СКС» з 31 березня 2012 року припинити діяльність з платного паркування транспортних засобів на визначених для цих цілей земельних ділянках: по вул. Єгорова – від вул. Енергетиків до пр. Хіміків – площею 534,0 кв. м; по вул. Менделєєва – від вул. Гоголя до пр. Хіміків – площею 298,0 кв. м; по пр. Хіміків – від павільйону №58 по пр. Хіміків, 27 до вул. Менделєєва – площею 379,0 кв. м; по пр. Хіміків – від вул. Єгорова до павільйону №58 по пр. Хіміків, 27 – площею 189,0 кв. м; по пр. Хімків (район будинків 36, 36а, 38, площею 359,0 кв. м). Також прийнято рішення організувати проведення конкурсу на визначення оператора (операторів) з платного паркування транспортних засобів на визначених для цих цілей ділянках.

Також виконком прийняв рішення надати жилу площу (блоки) у гуртожитку по проспекту Космонавтів, 18а, згідно з чергою 8 сім’ям.

Серед інших розглянуті і прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету, захист прав малолітніх, постановку громадян до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісам на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта