Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

21 березня у міській публічній бібліотеці відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню поезії

Поезія - це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі!
Л. Костенко

21 березня у відділі мистецтв відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню поезії. Дату святкування встановлено в 1999 році на 3-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. І вперше Всесвітній день поезіївідзначався 21 березня 2000 року в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Цей день, вважає ЮНЕСКО, покликаний послужити створенню позитивного образу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.

Саме таку мету і поставили для себе бібліотекарі при проведенні заходу. Досягти її допомогли поет Козодоєв В.І., ансамбль пісні "Надвечір'я", учні 10-го класу колегіуму, любителі поезії, які просто читали вірші Віктора Івановича, а також свої улюблені.

Яка чудесна атмосфера панувала в залі, скільки зачарування словом і музикою! І це все, не дивлячись на такий різний вік слухачів. Співали і читали вірші жінки 84, 85 років і юнаки, яким виповнилось 17. Об'єднала всіх поезія. Бо поезія - найважливіше культурне явище, всеосяжена мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими, любити, вірити, надіятись.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта