Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Проведено міський етап конкурсу "Діти - майбутнє України"

Непросте завдання стояло перед журі конкурсного туру міського фестивалю самодіяльної художньої творчості дітей та учнівської молоді «Діти – майбутнє України», організованого відділом освіти та центром дитячої та юнацької творчості за партнерської підтримки відділу культури міськради. Воно мало визначити з сімдесяти шести номерів, запропонованих школами та позашкільними закладами міста, трохи більше двадцяти найцікавіших та найяскравіших для показу спеціалістам обласної комісії.

Розпочали перегони вокалісти. Виступи окремих солістів та ансамблів являли собою своєрідні міні-вистави, отже було цікаво не лише слухати, а й спостерігати за дійством, що розгорталося на сцені великого залу міського Палацу культури. Стриманим, але вражаюче зворушливим був виступ Адама Чорненького (СЗШ №10). «Чому прості та ніжні слова ми говоримо лише тоді, коли в них вже немає потреби?» – це основна думка пісні «Мама», виконаної старшокласником. Про самобутню культуру лемків (групи українців, що мешкають на Закарпатті, у Польщі та Словаччині) нагадала Ольга Смоколіна (ССШ №17), заспівавши на їхньому діалекті «Верше, мій верше». І Ольга, і Адам рушають далі – виконані ними твори та сольний номер Яни Хлопотової (СЗШ №6) включено до програми міського гала-концерту фестивалю «Діти – майбутнє України». Глядачі, яким поталанить потрапити на це чарівне дійство, зможуть також насолодитися творчістю Єлизавети Чернової (СЗШ №10), Павла Півіна (СЗШ №2), вокальних колективів «Усмішка» (СМ ЦДЮТ), «Смайлик» (ДЮК «Юність») та «Зіроньки» (СЗШ №4), дуетів колегіуму та СЗШ №15, тріо СЗШ №6. Порадують глядачів і вокальний ансамбль «Ліцеяночка» багатопрофільного ліцею та вокально-хореографічна група «Діти майбутнього» СЗШ №5.

Насиченою буде програма і для прихильників хореографії: на них очікують виступи ансамблю бального танцю «Престиж» (СЗШ №4, 16, 17), театру танцю «Перфоманс» (СЗШ №4), колективів «ГРАН-ПРІ» (СМ ЦДЮТ), «Великий танець» (СЗШ №12), «Бастет» і «Тріумф» (обидва представляють ДЮК «Юність») та дуету СЗШ №19, а ще Анастасії Поліщук (СЗШ №14) та Анастасії Соломахіної (ДЮСШ №3).

Отже, готуйте квіти для своїх товаришів і відкривайте своє серце натхненню. Можливо, наступного року аплодуватимуть саме вам.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта