Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Позачергова сесія міської ради від 11 жовтня

Порядок денний 47-ї позачергової сесії міської ради містив 7 питань. Першим депутати розглянули внесення змін до міського бюджету.

Прийнятим рішенням було збільшено доходну частину спеціального фонду міського бюджету на 2,6 млн. грн. Ці кошти спрямовано, серед іншого, на капітальний ремонт колекторів центрального опалення та гарячого водопостачання житлового будинку за адресою вул. Вілесова, 43, реконструкцію системи теплопостачання житлових будинків №1,2,3,4,5,6 по вул. Силікатній зі встановленням модульної котельні, реконструкцію світлофорного об’єкту на перехресті пр. Хіміків та вул. Донецької.

Також кошти з бюджету передбачається спрямувати на капітальний ремонт дорожнього полотна по ш. Будівельників.

На сесії було прийняте рішення, спрямоване на виконання положень Закону України “Про засади державної мовної політики”. Враховуючи, що за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року майже 71% мешканців території, підпорядкованої Сєвєродонецькій міськраді, вважають рідною російську мову, депутати підтримали рішення застосувати заходи, спрямовані на використання російської мови як регіональної. Це зокрема передбачає, що тексти офіційних оголошень та повідомлень можуть розповсюджуватися у перекладі російською мовою. Найменування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, можуть виконуватися російською мовою поряд з державною. Це ж стосується друкованої інформації службового та ужиткового застосування. Основною мовою роботи, діловодства і ведення документації міськради є державна мова, при цьому можливе використання регіональної.

На честь Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників депутати затвердили рішення про встановлення 29 жовтня на будинку міської ради Прапору Перемоги із символікою часів Великої Вітчизняної війни. Рекомендовано аналогічно зробити підприємствам, установам, організаціям та навчальним закладам.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта