Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому відбулося 6 березня

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 6 березня. На порядку денному стояло більше 40 питань. По всіх прийняті відповідні рішення.

Члени виконкому затвердили план проведення заходів, присвячених міському етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України». Другий відбірковий тур проводитиметься 13 березня з 10.00 до 15.00 у міському Палаці культури. Міський етап обласного фестивалю «Діти – майбутнє України» відбудеться 11 квітня о 13.30 також у міському Палаці культури.

Затверджено план проведення міських заходів, присвячених ІІІ Відкритому конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла серед учнів шкіл естетичного виховання. Конкурс заплановано провести 8 квітня у Сєвєродонецькій дитячій музичній школі №1. Початок о 10.00.

Одне з рішень стосувалося затвердження пропозицій виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради щодо використання утворених виборчих дільниць для голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Зокрема, члени виконкому прийняли рішення запропонувати Центральній виборчій комісії використати виборчі дільниці та приміщення для голосування, які надано в поданні відділу ведення Державного реєстру виборців. Усього запропоновано утворити на постійній основі 49 звичайних виборчих дільниць та одну спеціальну.

На засіданні розглянуто та взято до відома інформацію «Про роботу підприємств промислового комплексу міста Сєвєродонецька за 2011 рік». Так, у вказаний період спостерігався приріст обсягів промислового виробництва та реалізації продукції. Індустріальним комплексом міста було реалізовано 8,2% від обсягів промислової продукції по області.

Найбільша частка реалізованої продукції припадає на хімічне виробництво – 84%. Обсяг реалізації у галузі машинобудування складає 6,5%, іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,4% (до цієї галузі відносяться підприємства будівельних матеріалів), готових металевих виробів – 0,9%, у виробництві харчових продуктів складає 0,4% від загального обсягу реалізованої продукції. На підприємствах з виробництва і розподілення електроенергії, теплової енергії та води приходиться 5,8% реалізованої продукції.

Поступова активізація господарчої діяльності забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах. Середня заробітна плата штатних працівників по Луганській області за 2011 рік склала 2742 грн., по Сєвєродонецьку – 2748 грн. На промислових підприємствах міста вона також на належному рівні. Достатньо високий рівень заробітної плати на підприємствах хімічної галузі та машинобудування.

На засіданні виконкому прийнято рішення стосовно проведення чергового призову громадян на строкову військову службу. Зокрема, для проведення весняного призову у Збройні Сили України затверджено склад міської призовної комісії, а також план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1987-1994 років народження у квітні-травні 2012 року.

Прийнято рішення про результати розгляду інформації щодо стану проходження опалювального сезону 2011-2012 рр. та дотримання температурного режиму тепломереж. Серед іншого виконком вирішив вважати стан проходження цього опалювального сезону задовільним.
Також члени виконкому прийняли рішення з 15 березня 2012 року покласти виконання функцій з обслуговування технічних засобів регулювання дорожнього руху – світлофорних об’єктів на комунальне підприємство «Технагляд».

Серед інших прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету, надання пільг з оплати за навчання особливо талановитим учням шкіл естетичного виховання Сєвєродонецька на 2012-2013 навчальний рік, затверджені склад Координаційної ради з питань захисту прав споживачів і посадовий склад міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та інші.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта