Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Приєднуйтесь до святкування Всесвітнього дня молоді за демократію

Луганська обласна громадська організація Бізнес-клуб «Європейський вибір» разом з громадською організацією «Сєвєродонецька молодіжна рада» вже у четвертий раз запрошує приєднатися до святкування Всесвітнього дня молоді за демократію. В день, коли молоді прихильники демократії по всьому світу відзначають їх роль у боротьбі і зміцненні демократії. В останні роки молодіжні організації в країнах по всьому світу 18 жовтня добровільно проводять зустрічі і заходи, виступають на підтримку прав людини та демократичних принципів.

Мета нашого заходу підвищити рівень поінформованості молоді, щодо їх ролі в процесі прийняття рішень в демократичному суспільстві та вирішенні молодіжних проблем на рівні міста.

Перед учасниками виступлять голова ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» Віра Попсуй, яка познайомить присутніх з принципами демократії та участі громадських організацій в вирішенні місцевих проблем.

Учасники будуть ознайомлені зі звітом Молодіжної ради міста та результатами участі сєвєродонецької молоді в міжнародних проектах, який презентує Павло Пригородов.

З ходом реалізації проекту «Демократичні моделі залучення молоді до активної участі у житті місцевої громади», який виконує ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір» за сприянням Фонду підтримки демократії NED, познайомить керівник проекту Галина Трякіна.

На заході буде презентовано результати роботи громадянського руху ЧЕСНО та громадської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!», який спрямований на донесення до молоді її ролі у розбудові громадянського суспільства та впливу на владні структури.

Захід відбудеться: 18 жовтня 2012 о 16:00, за адресою: ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір», вул. Науки, 13.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта