Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

28 лютого відбулося розширене засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

Спочатку члени виконавчого комітету заслухали інформацію стосовно забезпечення теплом мешканців Сєвєродонецька. На засідання було запрошено керівництво КП «Сєвєродонецькі теплові мережі», КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ». Втім, представники ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» запрошення проігнорували – не з’явилися на засідання.

Серед присутніх також були: старший інспектор Сєвєродонецького відділення Держенергонагляду Сергій Рибальченко, начальник УЖКГ Костянтин Потапкін та депутат міської ради Юрій Журба.

Зокрема, директор КП «СТМ» Юрій Сірік доповів, що розпорядженням міського голови від 20.01.12 №26 було створено комісію по контролю за температурою теплоносія, до складу якої увійшли представники УЖКГ, відділу з захисту прав споживачів, ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», комунальних підприємств «СТКЕ» та «СТМ», депутат міськради. Згідно з цим розпорядженням, комісія щоденно проводить виміри параметрів (показників температури та тиску) теплоносія в контрольних точках. Втім, представники «ТЕЦ» жодного разу не брали участь у роботі комісії, таким чином порушуючи виконання даного розпорядження. Також керівництво міста має чимало претензій стосовно недотримання ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» температурного графіка роботи тепломереж.

Через це було прийнято рішення направити листи голові Луганської облдержадміністрації Володимиру Пристюку, а також до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Виконком прийняв рішення надати жилу площу (блоки) у гуртожитку по проспекту Космонавтів, 18-А, згідно з чергою, 29-ти сім’ям. Ще одне рішення також стосувалося надання жилої площі у гуртожитках. Ним передбачається надати кімнати трьом сім’ям.

Одне з прийнятих рішень стосувалося нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Петра Павловича Борисова, директора з розвитку ТОВ «Науково-проектний інститут хімічних технологій «Хімтехнологія», за багаторічну й сумлінну працю, вагомий внесок у справу розвитку міста та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Серед інших розглянуто та прийнято рішення про захист прав малолітніх, постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісу на перепланування кімнати гуртожитку тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта