Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Українська міліція масово і системно порушує право власності громадян

Українська міліція створила систему порушення права власності громадян. Про це свідчать дані дослідження “Моніторинг дотримання права власності в діяльності ОВС: актуальний стан і проблеми”, який провела Одеська правозахисна група “Верітас” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Результати дослідження правозахисники представили 28 лютого в Києві.

За словами експерта дослідження Сергія Швеця, в Україні функціонує озброєний орган виконавчої влади, який суспільство спроможне утримувати лише в межах 40%. Саме таким є обсяг фінансування міліції з бюджету. Додаткові ж надходження за рахунок платних послуг та інших, непрозорих джерел фінансування міліції 2010 року склали, за оцінками фахівців, майже 12 мільярдів гривень.

“Механізм позбавлення громадян їхньої власності полягає в тому, що люди змушені оплачувати дії міліції, які вона зобов’язана вчиняти безкоштовно. Це послуги ДАІ, підрозділів дозвільної системи, відділу у справах реєстрації громадян (ГІРФО) тощо. Переважну більшість цих послуг громадянам нав’язують”, – наголосив Сергій Швець.

У свою чергу, керівник групи “Верітас” Андрій Толопіло додав, що таке “благодійництво”,запроваджене міліцією на свою користь, – ніщо інше, як системне позбавлення громадян їхньої власності. “Використовуючи право на отримання благодійних внесків, міліція фактично створила систему “поборів” щодо залежних підприємств, організацій і громадян”, – вважає він.

За даними дослідження, співробітники української міліції нерідко скоюють різноманітні злочини, щоб заволодіти майном громадян. Найбільш поширеним є вимагання хабарів. Трапляються й випадки викрадення чи протиправного затримання людей із подальшим вимаганням викупу, катування людей з метою заволодіти їхніми коштами, розбої, пограбування, крадіжки, шахрайства тощо.

Одним із найбільш поширених і масових видів порушень експерти назвали протиправні затримання транспортних засобів і доставку їх на платні майданчики. За оцінкою фахівців, щороку міліція затримує 7 тисяч автомобілів під різними приводами, найчастіше протизаконними. Найбільш дієвим способом протидії цьому керівник проекту “Дорожній контроль” Ростислав Шапошниковназиває позови до суду.

Інформація Міжнародного фонду "Відродження"

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта