Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

21 лютого відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

21 лютого відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. Більше 30 питань стояли на порядку денному.

Зокрема, члени виконкому розглянули і взяли до відома проект «Стратегії соціально-економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2012-2015 роки». Згідно з проектом, намічено чотири стратегічні напрямки: Сєвєродонецьк – місто динамічного розвитку економіки; місто комфортного життя населення; місто з високим рівнем екологічної безпеки та місто інвестиційної привабливості. Головна місія Стратегії – забезпечення стійкого поліпшення якості життя населення міста за рахунок економічного росту, розвитку соціальної сфери та місця існування.

На засіданні затверджено План заходів щодо здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду України та таких, що підлягають включенню до нього на 2012-2014 роки. Також затверджено Методику фінансово-господарського аналізу діяльності комунальних підприємств, організацій, установ територіальної громади Сєвєродонецька. Виконком міськради прийняв рішення затвердити тарифи на мінімальний перелік ритуальних послуг, які надає КП «Сєвєродонецька ритуальна служба».

Решта розглянутих і прийнятих рішень стосувалася перерозподілу видатків бюджету, захисту прав малолітніх, встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозволів житлосервісам на перепланування кімнат гуртожитків тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта